Οι επιδόσεις των μελών μας, στην εξεταστική Φεβρουαρίου 2024 των ΑΕΝ

Δίχως άλλο η σημερινή ημέρα είναι ιδιαίτερα σημαντική διότι εκτός της ιστορικής μνήμης προσφέρει τροφή για σκέψη , αναφορικά με τον αγώνα για την απελευθέρωση από κάθε είδους εγκλωβισμό και την πορεία προς την απελευθέρωση και την ανεξαρτησία.

Με ιδιαίτερη χαρά και υπερηφάνεια παρουσιάζουμε τις επιδόσεις των μελών μας στην εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου 2024 των ΑΕΝ, επιβεβαιώνοντας για μια ακόμη φορά ότι η προσήλωση στο στόχο σε συνδυασμό με την οργανωμένη προσπάθεια οδηγεί σίγουρα στην επιτυχία !

Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τον αγώνα τους. Ιδιαίτερα για τους πτυχιούχους, ο δρόμος για την επαγγελματική ανέλιξη , την ευημερία , την αρμονία και την ευτυχία στη ζωή τους είναι πλέον ορθάνοιχτος. Για την ομάδα του ΚΥΟΝΣ Διάπλους είναι ιδιαίτερα τιμητικό να αποτελεί μέρος αυτής της διαδρομής.

Κυρίες και Κύριοι, σας ευχαριστούμε που μας τιμήσατε με την εμπιστοσύνη σας !

Σας αρεσε;

Γίνε μέλος της κοινότητας Διάπλους , προετοιμάσου οργανωμένα, μεθοδικά  και …
… εάν είσαι μαθητής, μπες στη σχολή πρώτης προτίμησής σου !
… εάν είσαι φοιτητής, πάρε πτυχίο στην ώρα του, δίχως καθυστερήσεις !
Diaplous - Κέντρο Υποστήριξης & Οργάνωσης Ναυτικών Σπουδών -  Πειραιάς

Μεθώνης 87, Πειραιάς 185 45